ΠΡΟΣΟΧΗ! Η αγγελία αυτή είναι παλαιότερη των δύο μηνών και ενδέχεται να μην ισχύει.

Cyta: Πρακτική άσκηση στην Υποστήριξη Πωλήσεων

Η Cyta αναζητά φοιτητές για Πρακτική Άσκηση στην Υποστήριξη Πωλήσεων (Πρακτική ΥΠΟΣ_ΠΩΛ_4_14)

Περιγραφή Θέσης / Καθήκοντα:

Οι πρακτικά ασκούμενοι θα εκπαιδευτούν:
* Στον έλεγχο των αιτημάτων των πελατών
* Στη δρομολόγηση των συνδρομητικών αναγκών στις αρμόδιες Διευθύνσεις προς υλοποίηση
* Στην εξυπηρέτηση του Δικτύου Συνεργατών για εμπορικά θέματα και υποστήριξη των Εταιρικών Πωλητών

Τόπος Εργασίας: Αθήνα, Λ. Αλεξάνδρας 128

Απαιτούμενα προσόντα(Ακαδημαϊκά/ Επαγγελματικά):

Οι υποψήφιοι/ες να είναι φοιτητές των Τμημάτων  Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Marketing ή Τηλεπικοινωνιών & Δικτύων και σύμφωνα με το πρόγραμμα σπουδών να μπορούν να ξεκινήσουν άμεσα την πρακτική τους άσκηση.

Ατομικές Ικανότητες:

* Προφορική Επικοινωνία
* Γραπτή Επικοινωνία
* Ομαδικότητα
* Αντίληψη/Κατανόηση

Η απασχόληση των φοιτητών πραγματοποιείται σύμφωνα με τα προβλεπόμενα από το πρόγραμμα σπουδών τους και τη νομοθεσία σχετικά με την πραγματοποίηση πρακτικής άσκησης.

Οι υποψήφιοι/ες μπορούν να στείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα πατώντας  Αποστολή Βιογραφικού ή στο fax: 2155008801με την ένδειξη ΠΡΑΚΤΙΚΗ_ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ_ΠΩΛΗΣΕΩΝ_4_2014.

Για οποιεσδήποτε πληροφορίες οι ενδιαφερόμενοι να αποτείνονται στο τηλέφωνο 2155008995.